Komendant Policji ogłasza Konkurs na anonimy

W policji to chyba nie mają co robić jak ładnie można zauważyć ostatnimi czasy. Dlaczego tak myślę bo ostatnio czytam a tutaj aż gwarno o konkursie jaki ogłosił komendant Daniel Kołnierowicz. Ba, żeby to był jakiś zwykły konkurs a tutaj aż zdziwienie za wielkość przedsięwzięcia chodź raczej to trochę obciachowe. Tak bym uważał jednak mogę się mylić w Policji nigdy nie pracowałem.

O co chodzi? Chodzi o pisanie anonimów na posłankę PO Bożenię Kamińską. Nie o tyle bym ich popierał ale nie mniej jest to dla mnie dziwne by pisać anonimy. No fakt napisanie zwykłego listu czy skargi byłoby trochę wstydem, chyba że coś się zmieniło bo u mnie zawsze się uważało że donoszenie to jest wstyd.

Czemu się tak zdenerwował? Bo Pani poseł odkryła serię anonimów od policjantów którzy pisali anonimy w których skarżyli się że muszą pilnować domu ministra Zielinskiego. No ale panowie jemu się należy, tak się naraża i taki jest biedny że mogliby mu zabrać ostatni grosz z skarpety oraz jemu coś zrobić. Hm. tylko po co i za co? Za co to by się znalazło i to na pewno bardzo dużo. Ale po co to niewiem, za rok wybory i wtedy go rozliczyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *